Nabídka produktů

Agility tunely
pro psy

Hoopers
tunely pro psy

Prolézačky
pro děti a kočky

Příslušenství

Vyrábíme prolézačky pro děti

Prolézačky jsou vhodné například jako tělovýchovné nářadí do školní zahrady. Prolézačky jsou určeny pro předškoláky a děti mladšího školního věku. Vyrábějí se v průměru 60 cm. Ceník a parametry pošleme na vyžádání emailem.

 

Průměr a délku zhotovíme podle Vašeho přání. Barvu si vyberete ze vzorníku, můžeme svařit z kombinaci více barev. K tunelu Vám vyrobíme na přání také zátěže - na oba konce tunelu jednu zátěž – zajistí tunel proti valivému pohybu a pro stabilitu a větší bezpečnost hlavně při prolézání u malých. Vhodná je sedlová barevná zátěž – vyrobíme Vám ji v barvách tunelu, takže celek bude hezky ladit. Tato zátěž může mít celkem 10kg, což bude pro stabilizaci tunelu stačit; písek je už zataven uvnitř, takže se neusypává, a zátěž je opatřena manipulačními uchy pro snadnější přenos při instalaci. Tunely jsou skladné, dají se složit jako harmonika, viz foto.Takto složené je také odesíláme zákazníkům.

 

Aktuální ceník i s uvedenými hmotnostmi v kg a vzorník barev Vám zašleme na vyžádání e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Doprava po ČR je ZDARMA, na Slovensko cca 15 Eur (podle PSČ). Výroba tunelů je zakázková (délka, průměr, barvy), tudíž vyžadujeme platbu předem na účet po vzájemném odsouhlasení objednávky a termínu dodání.

 

Spojování tunelů

 

Naše tunely jsou opatřeny speciálním prstencem, který je umožňuje spojovat za sebou.

 

agility tunely
Opravíme Vám poškozený starší tunel, i když nebyl vyroben u nás