Agility tunely pro psy – Duflex, s.r.o.

Rodinná firma byla založena již v roce 1990. Vyrábíme spirálové tunely pro agility výhradně z kvalitních českých nebo portugalských materiálů, které jsou UV stabilní. Tuto vlastnost oceníte, zejména když jsou tunely vystaveny povětrnostním vlivům: déšť, mráz, slunce – nic je nezničí. Tento PVC materiál se běžně používá k výrobě kamionových plachet.

Pružinový drát, ze kterého je vyrobena spirála, je rovněž z české produkce. Drží tvar v zatáčkách při plném rozvinutí a dá se stlačit jako harmonika do minimálních rozměrů při transportu. K výrobě používáme buď ø6mm nebo ø3mm. Cena je stejná, rozdíl pocítíte v hmotnosti tunelu. Slabší drát    je vhodný pro častější stěhování a hobby uživatele, se silnějším drátem nabízíme klubům na závody a pro profi tréninky.

Vyrábíme a opravujeme PVC plachty všeho druhu na míru. Svařujeme krycí plachty na zónové překážka (áčko,kladina, houpačka), obaly pro transport tunelů a překážek, zátěže na tunely.

Více na http://www.duflex.cz

Tunely úspěšně slouží také jako prolézačky pro děti a kočky ..... i je baví si hrát v prolézačkách :-)

V letošním roce jsme byli partnerem těchto agility akcí:

  1. Duflex Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-) 12.-13.9.2015 v Málkově             Propozice: https://www.facebook.com/events/403418393172329/
  2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MLÁDEŽE v AGILITY  2015 19.-.20.9.2015 v Pasohlávkách       Info: www.mcrm2015.webnode.cz

Image